DU Speed Booster (Cleaner)

DU Speed Booster (Cleaner)

Znakomity pakiet narzędzi do optymalizacji i ochrony Twojego Androida

DU Speed Booster (Cleaner) pomoże Ci zoptymalizować działanie Twojego urządzenia i oszczędzić miejsce do przechowywania plików. Jest to bardzo użyteczna aplikacja o wysokiej jakości, a w dodatku – darmowa.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Mnóstwo funkcji
  • Zintegrowany program antywirusowy
  • Znakomita użytkowość
  • Można stworzyć widget
  • Optymalizuje zasoby i oszczędza miejsce w pamięci urządzenia

Wady

  • Funkcja Battery Saver nie jest zintegrowana z pakietem
  • Game Booster nie jest bez wad
  • Wymaga wielu uprawnień podczas instalacji

Bardzo dobry
8

DU Speed Booster (Cleaner) pomoże Ci zoptymalizować działanie Twojego urządzenia i oszczędzić miejsce do przechowywania plików. Jest to bardzo użyteczna aplikacja o wysokiej jakości, a w dodatku – darmowa.

Dbaj o formę swojego urządzenia

DU Speed Booster (Cleaner) to pakiet posiadający mnóstwo funkcji podzielonych na różne kategorie, które są dostępne z głównego ekranu aplikacji.

Dzięki funkcji Accelerator możesz dokonać szybkiej optymalizacji swojego urządzenia, uwalniając sporo pamięci RAM. Co więcej, otrzymasz wgląd w listę aplikacji, które pracują automatycznie, co da Ci możliwość wyłączenia tych, które uważasz za niepotrzebne.

Trash Claner pomoże odzyskać miejsce na Twoim Androidzie, usuwając niepotrzebne pliki (na przykład pliki tymczasowe lub pamięć podręczna).

Z DU Speed Booster (Cleaner) możesz również wykonać test prędkości (funkcja Speed Test), aby sprawdzić wydajność połączenia z Internetem, prędkości pobierania, wysyłania oraz ping. Znajdziesz tu również historię testu i funkcję dającą możliwość porównania wyników z innymi użytkownikami na całym świecie.

App Manager programu DU Speed Booster (Cleaner) składa się z kilku podmenu. W Uninstall można odinstalować nieużywane aplikacje oraz pokazać datę instalacji i ilość zajętego przez nie miejsca. APK Manager znajduje pliki APK pobrane na Twoje urządzenie. Możesz zdecydować, czy usunąć dany plik (i zaoszczędzić miejsce), czy też kontynuować instalację jednego lub więcej plików APK. Przez menu Move to SD Card możesz przenieść swoje aplikacje na kartę pamięci, zaś w Top Free zobaczysz polecane interesujące darmowe aplikacje.

W menu funkcji Security znajdziesz zintegrowany program antywirusowy, który skanuje system w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, oraz opcję Permission Manager, która wykazuje uprawnienia wymagane przez każdą instalowaną przez Ciebie na Androidzie aplikację.

Z kolei Game Booster optymalizuje zasoby urządzenia, aby móc je wykorzystać w grach. Na przykład zwalnia pamięć RAM, gdy uruchomiona zostaje gra, i wyłącza aplikacje w tle, aby przydzielić zasoby tam, gdzie są one potrzebne.

Pięknie zaprojektowana i łatwa w użyciu aplikacja

DU Speed Booster (Cleaner) posiada niezwykle użytkowy i atrakcyjny design.
Wszelkie dane są jasne i łatwo je spostrzec, dlatego też nawet niedoświadczeni użytkownicy będą w stanie swobodnie poruszać się wśród licznych funkcji oferowanych przez ten pakiet.

Wszystkie funkcje: Accelerator, Trash Cleaner, App Manager, Speed Test, Security i Battery Saver są łatwo dostępne z ekranu głównego DU Speed Booster (Cleaner).

Jeden z lepszych programów do optymalizacji Androida

DU Speed Booster (Cleaner) to znakomity program, który pomoże Ci zoptymalizować i utrzymać Twoje urządzenie z Androidem w jak najlepszej formie.

DU Speed Booster (Cleaner) posiada mnóstwo przydatnych funkcji oraz zintegrowany program antywirusowy. W dodatku jest niezwykle intuicyjna, dzięki czemu bez trudu można z niej korzystać wedle własnych potrzeb.

W ręce użytkowników nareszcie oddana została atrakcyjna alternatywa dla klasycznych programów, takich jak Clean Master czy Advanced Mobile Care.

Najczęściej pobierane Pomiarowe na Android

Więcej
DU Speed Booster (Cleaner)

Download

DU Speed Booster (Cleaner)

Opinie użytkowników o DU Speed Booster (Cleaner)